Pop ir hitų radijo stotys

Stotys, kurių eteryje daugiausia skamba populiarioji muzika ir naujausi hitai.

Radijas.eu kataloge šioje kategorijoje – 21 stotis. Spauskite stoties kortelę, kad pradėtumėte klausytis, arba atidarykite jos puslapį – ten rasite visus FM dažnius ir aprašymą.

M1 radijas – klausyti tiesiogiai
M1 radijo logotipas
M1

Pirmi gyventi daugiau.

PopHitaiPokalbių laidos
Vilnius 106.8 FM+14
Lietus radijas – klausyti tiesiogiai
Lietus radijo logotipas
Lietus

Visos Lietuvos muzika.

Lietuviška pop muzikaPopHitai
Vilnius 103.1 FM+13
Power Hit Radio – klausyti tiesiogiai
Power Hit Radio logotipas
Power Hit Radio

Šokių muzikos hitai Nr. 1

Šokių muzikaElektroninė muzikaPop
Vilnius 95.9 FM+12
Relax FM radijas – klausyti tiesiogiai
Relax FM radijo logotipas
Relax FM

Lietuviškos muzikos namai

Lietuviška popmuzikaPop
Vilnius 96.4 FM+21
ZIP FM radijas – klausyti tiesiogiai
ZIP FM radijo logotipas
ZIP FM

Daugiau muzikos!

Šokių muzikaPop
Vilnius 100.1 FM+7
Radio R – klausyti tiesiogiai
Radio R logotipas
Radio R

Rusų kalba transliuojanti Radiocentro grupės radijo stotis

PopŠokių muzikaRetro muzika
Vilnius 105.6 FM+9
GOLD FM radijas – klausyti tiesiogiai
GOLD FM radijo logotipas
GOLD FM

Radijas žinantiems vertę – 1950–1980 m. auksiniai hitai

Aukso hitaiKlasikiniai hitai
Vilnius 102.6 FM+13
Pūko radijas – klausyti tiesiogiai
Pūko radijo logotipas
Pūko radijas

Kauno radijo stotis, girdima 20-yje Lietuvos vietovių

Lietuviška pop muzikaPopŽinios
Vilnius 107.3 FM+19
Kelyje Vilnius radijas – klausyti tiesiogiai
Kelyje Vilnius radijo logotipas
Kelyje Vilnius

Tavo ištikimas palydovas kelyje ir kasdienybėje

Pop muzikaEismo informacijaNaujienos
Vilnius 107.7 FM
Znad Wilii radijas – klausyti tiesiogiai
Znad Wilii radijo logotipas
Znad Wilii

Lenkų kalba transliuojantis Vilniaus radijas – 103,8 FM

PopLenkiška muzikaŽinios
Vilnius 103.8 FM
EASY FM radijas – klausyti tiesiogiai
EASY FM radijo logotipas
EASY FM

Gyvenk be įtampos

Ramioji muzikaAkustinė pop muzika
Vilnius 101.5 FM+3
Radio 3 – klausyti tiesiogiai
Radio 3 logotipas
Radio 3

Hitas po hito!

PopRokasDisko
Vilnius 88.5 FM+10
Radio Fiesta – klausyti tiesiogiai
Radio Fiesta logotipas
Radio Fiesta

Latino ritmu! – 100 % latino muzika Vilniuje ir Kaune

LatinoLatin PopReggaeton
Vilnius 90.7 FM+1
European Hit Radio – klausyti tiesiogiai
European Hit Radio logotipas
European Hit Radio

Europos hitai Nr. 1

PopEuropos hitaiTop 40
Vilnius 99.7 FM+2
FM99 radijas – klausyti tiesiogiai
FM99 radijo logotipas
FM99

Regioninė radijo stotis Pietų Lietuvoje, Alytuje nuo 1993 m.

PopRokasBliuzas
Alytus 99.0 FM+1
Laluna radijas – klausyti tiesiogiai
Laluna radijo logotipas
Laluna

Laluna – Klaipėdoje geriausia

PopTop 40Žinios
Klaipėda 94.9 FM+1
Kelyje Klaipėda radijas – klausyti tiesiogiai
Kelyje Klaipėda radijo logotipas
Kelyje Klaipėda

Tavo ištikimas palydovas kelyje ir kasdienybėje

Pop muzikaEismo informacijaNaujienos
Klaipėda 99.8 FM
Kelyje Kaunas radijas – klausyti tiesiogiai
Kelyje Kaunas radijo logotipas
Kelyje Kaunas

Tavo ištikimas palydovas kelyje ir kasdienybėje

Pop muzikaEismo informacijaNaujienos
Kaunas 105.9 FM
Geras FM radijas – klausyti tiesiogiai
Geras FM radijo logotipas
Geras FM

Geros nuotaikos radijas Vilniuje ir Kaune

PopDance90s Hits
Vilnius 101.9 FM+1
Radiocentras – klausyti tiesiogiai
Radiocentras logotipas
Radiocentras

Skamba gerai!

PopHitai
Vilnius 89.6 FM+18
M1 PLIUS radijas – klausyti tiesiogiai
M1 PLIUS radijo logotipas
M1 PLIUS

Muzika, kurią jauti

PopUžsienio hitaiPokalbių laidos
Vilnius 106.2 FM+9

Dažniai didžiuosiuose miestuose

StotisVilniusKaunasKlaipėda
M1106.8106.6106.5
Lietus103.1103.5103.7
Power Hit Radio95.991.096.7
Relax FM96.498.587.5
ZIP FM100.1104.192.5
Radio R105.6100.490.6
GOLD FM102.6104.5104.1
Pūko radijas107.3107.6107.8
Kelyje Vilnius107.7––
Znad Wilii103.8––
EASY FM101.597.193.7
Radio 388.5105.489.1
Radio Fiesta90.793.6–
European Hit Radio99.7102.596.2
FM99–––
Laluna––94.9
Kelyje Klaipėda––99.8
Kelyje Kaunas–105.9–
Geras FM101.991.9–
Radiocentras89.6107.1101.5
M1 PLIUS106.297.698.3

Visų miestų dažnius rasite FM dažnių lentelėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokios pop ir hitai radijo stotys yra Lietuvoje?

Radijas.eu kataloge šioje kategorijoje – 21 stotis: M1, Lietus, Power Hit Radio, Relax FM, ZIP FM, Radio R, GOLD FM, Pūko radijas, Kelyje Vilnius, Znad Wilii, EASY FM, Radio 3, Radio Fiesta, European Hit Radio, FM99, Laluna, Kelyje Klaipėda, Kelyje Kaunas, Geras FM, Radiocentras, M1 PLIUS. Visų jų galima klausytis internetu nemokamai.

Kaip klausytis pop ir hitai radijo internetu?

Pasirinkite stotį šiame puslapyje ir spauskite „Klausyti“ – transliacija prasidės naršyklėje, be registracijos ir programėlės. Grotuvas groja toliau, kol naršote po svetainę.

Kokiais dažniais jas galima girdėti Vilniuje?

M1 – 106.8 FM; Lietus – 103.1 FM; Power Hit Radio – 95.9 FM; Relax FM – 96.4 FM; ZIP FM – 100.1 FM; Radio R – 105.6 FM; GOLD FM – 102.6 FM; Pūko radijas – 107.3 FM; Kelyje Vilnius – 107.7 FM; Znad Wilii – 103.8 FM; EASY FM – 101.5 FM; Radio 3 – 88.5 FM; Radio Fiesta – 90.7 FM; European Hit Radio – 99.7 FM; Geras FM – 101.9 FM; Radiocentras – 89.6 FM; M1 PLIUS – 106.2 FM.

Kokiais dažniais jas galima girdėti Kaune?

M1 – 106.6 FM; Lietus – 103.5 FM; Power Hit Radio – 91.0 FM; Relax FM – 98.5 FM; ZIP FM – 104.1 FM; Radio R – 100.4 FM; GOLD FM – 104.5 FM; Pūko radijas – 107.6 FM; EASY FM – 97.1 FM; Radio 3 – 105.4 FM; Radio Fiesta – 93.6 FM; European Hit Radio – 102.5 FM; Kelyje Kaunas – 105.9 FM; Geras FM – 91.9 FM; Radiocentras – 107.1 FM; M1 PLIUS – 97.6 FM.

Kokiais dažniais jas galima girdėti Klaipėdoje?

M1 – 106.5 FM; Lietus – 103.7 FM; Power Hit Radio – 96.7 FM; Relax FM – 87.5 FM; ZIP FM – 92.5 FM; Radio R – 90.6 FM; GOLD FM – 104.1 FM; Pūko radijas – 107.8 FM; EASY FM – 93.7 FM; Radio 3 – 89.1 FM; European Hit Radio – 96.2 FM; Laluna – 94.9 FM; Kelyje Klaipėda – 99.8 FM; Radiocentras – 101.5 FM; M1 PLIUS – 98.3 FM.

Kiti žanrai